Perma Guard Agro
ul. Górna 22, 05-400 Otwock
pn - pt 8.00 - 16.00
sob - nieczynne
0
Twój koszyk jest pusty

Kompleksowe wzmocnienie w promocyjnej cenie

FungiZum Complex + AdeSil, to promocyjny zestaw zabezpieczający rośliny przed wieloma zagrożeniami i wzmacniający je zarazem. Pakiet ten obejmuje opatentowany preparat bakteryjny FungiZum oraz najwyższej jakości krzem organiczny w wersji szybko dostępnej (ZumSil) i długo dostępnej (AdeSil). Decydując się na takie połączenie zapewnisz roślinie synergiczny efekt działania aż 3 produktów.

FungiZum Complex

FungiZum Complex, to unikatowy zestaw dwóch preparatów organicznych zapewniających wzmocnienie roślin oraz ich wielostopniowe zabezpieczenie przed chorobami grzybowymi, w tym kiły kapusty. Głównym składnikiem FungiZumu jest opatentowany szczep bakterii Paenibacillus polymyxa DCF B/00052, który z jednej strony działa antagonistycznie wobec organizmów chorobotwórczych, a z drugiej żyje w symbiozie z rośliną. Tegoroczne doświadczenia polowe potwierdziły również działanie FungiZumu ograniczające rozwój szkodników.

Drugim składnikiem FungiZum Complex jest ZumSil. – to szybkodziałający krzem organiczny, który wzmacnia rośliny od środka podnosząc ich odporność na czynniki stresu biotycznego i abiotycznego, jak również wspiera aktywność mikrobiologiczną gleby, w tym korzystnie oddziałuje na pożyteczne mikroorganizmy glebowe (m.in. zawarte w preparacie FungiZum). ZumSil to naszybciej dostępna dla roślin forma krzemu. Jest szybko pobierana zarówno przez liście, jak i korzenie rośliny.

ZumSil wyróżnia się wysoką zawartością krzemu (30% H4SiO4, 8,81% Si).

AdeSil

Świetnym uzupełnieniem FungiZumu Complex jest AdeSil, czyli amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości, która zapewnia działanie krzemu przez długi czas. Po zastosowaniu AdeSilu krzem zawarty w pancerzykach okrzemek uwalnia się stopniowo, w znacznie dłuższym okresie czasu niż ma to miejsce w przypadku ZumSilu. W konsekwencji jest dłużej dostępny dla roślin.

AdeSil podobnie jak ZumSil wpływa na rozwój systemu korzeniowego i lepsze pobieranie składników pokarmowych. Dzięki żelowaniu wody znacznie usprawnia jej gospodarowanie w obrębie rośliny. Co więcej, dzięki swojej budowie (ostre pancerzyki okrzemek słodkowodnych) mechanicznie ogranicza działalność szkodników (np. mszyca czy tantniś krzyżowiaczek)

Promocyjna cena

FungiZum Complex + AdeSil jest szczególnie polecany do stosowania w uprawach warzywniczych oraz sadach. Stosuje się go w celu poprawienia kondycji gleby, zwiększenia jej żyzności oraz ograniczenia działania szkodników i chorób.
Decydując się na zakup zestawu promocyjnego FungiZum Complex + AdeSil otrzymujesz aż 3 produkty w wyjątkowej cenie:
    • FungiZum (20 l)
    • ZumSil (2 l)
    • AdeSil (22,68 kg)

Promocyjna cena tego pakietu to 1799 zł .